GENEL YAYIN RAPORTÖRÜ

DD-Business. / Ankara- İstanbul  (kariyer sayfası)

DDBB HAKKINDA

Türkiye’nın Başkenti Ankara’da bulunan, insanların yaratıcı olmalarına yardımcı olacak bir site ve hizmet ekosistemi olan tamamen çevrimiçi bir şirketiz. 2008’te, sitemizden biri olan DD-Business.com, dünyanın en çok ziyaret edilen 90’ıydı ve gezegendeki en çok ziyaret edilen  web sitesi arasında yer alıyor! Dünya çapında 350’den fazla personel ve yükleniciyle, yaratıcı satıcılardan oluşan bir topluluğun 500 Milyon Dolardan fazla para kazanmasına yardımcı olduk .

Sadece dünyanın en büyük web sitelerini çalıştırdığımızı bilmek bizi şaşırtabilir. Ayrıca gerçekten hızlı büyüyoruz!

DD-BUSİNESS.COM HAKKINDA

İş dünyası hızla değiştiriyor.. Değişimdeki belirsizlikler iş yaşamındaki herkesi bunaltıyor. İnsan ve iş yönetimler üzerinde yetersizlik hissi yaratıyor ve iş Limitleri zorluyor.. 

DD-Business, sektör ayrımı olmaksızın tüm profesyoneller, şirket ve kamu yönetimleri için, onların güncel yaşantılarına daha fazla karmaşıklık ve yükler getirmeyen  iş gelişimlerinde katkı sağlayacak programlar hazırladı.

Ne yapacaksın

Envato’daki Ücretli Büyüme ekibinde Satış Ortağı ve Medya Satın Alma Birimi olarak, medya satın alma fırsatlarını araştırmak için Ortaklık Yöneticisi ve İştirakler Ortakları ile yakın bir şekilde çalışacaksınız. Medya satın alma kampanyalarını planlamak ve ölçmek, yeni müşteri kazanımı ve kullanıcı tutma gibi iş hedeflerini desteklemek için katılacaksınız.

Potansiyel iş ortaklarının (trafik kaynakları) belirlenmesi, temasa geçilmesi ve bunlara dahil olmanın, doğrudan veya üçüncü taraf araçlarıyla bireysel reklam kampanyaları için rezervasyon yapmanın ve önceden onaylanmış kampanya bütçeleri ile YG’yi raporlamanın ve yönetmenin sorumluluğunu üstleneceksiniz. Paydaşları kampanyanın yaşam süresi boyunca güncel tutma yeteneğiniz, bu rolün yanı sıra kampanya etkinliğini analiz etmek ve bu verileri gelecekteki kampanyalarla ilgili kararları bilgilendirmek için kullanmak açısından çok önemlidir.

Dış ortaklarımızla çalışmak sizin rolünüzün büyük bir bölümünü oluşturuyor, bu ilişkileri kuruyor, inşa ediyor ve sürdürüyorsunuz ve en uygun medya alanlarını elde etmek ve performansımızı optimize etmek için potansiyel ortaklarla görüşmelerde bulunacaksınız.

Ne arıyoruz

Tercihen çevrimiçi bir şirket için bağlı kuruluşlar ve medya satın alma deneyimi
Mükemmel iletişim becerileri
Mükemmel iş yargısı ve stratejik düşünme
Microsoft Excel ile yüksek yeterlilik – artı
Organizasyonun her seviyesinde bireylerle etkili ilişkiler kurabilme
Envato’nun değerlerine güçlü bir şekilde gösterilen hizalama

Teklifimiz

Bir fantastik kültür Envato konusunda tutkulu yaratıcı fikirli, çalışkan insanların ve büyüme ve başarının bir parçası olmak. Esnek çalışma koşulları – işinizi sevmenizi ve aynı zamanda Envato’nun dışındaki yaşamınızı da sevmenizi istiyoruz

Ayrımcılıktan uzak, güvenli, kapsayıcı bir ortam yaratmak için aktif olarak çalışıyoruz. Herkesin dünyanın dört bir yanından takım arkadaşları ve Envato topluluk üyeleriyle düzenli etkileşime sahip olduğu hızlı tempolu ve ilerici bir ortam !

Envato’da www.jobadvisor.com.au/envato adresini ziyaret ederek neden çalışmayı sevdikleri konusunda çalışanlarımızdan daha fazla bilgi edinin.

Kimler başvurmalıdır?

Çeşitliliği ve Envato’ya dahil olmayı derinden önemsiyoruz ve her türden ve her geçmişten gelen başvuruları memnuniyetle karşılıyoruz. Bu rol için gereken beceri ve deneyime sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, sizden dinlemek isteriz.

Sırada ne var?

Bir kapak mektubu, özgeçmişinizin güncel bir kopyası ve aşağıdaki sorulara cevaplar gönderin. İyi şanslar!

Loading